Mistrovství republiky rekreačního stolního tenisu - Brno 2019

04. 05. 2019

Ve dnech 3. - 4. května se v prostorách haly míčových sportů při Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity uskutečnilo Mistrovství republiky rekreačního stolního tenisu 2019. Jihomoravský kraj se prezentoval, především zásluhou klubu BREST BRNO, skvělými výsledky.

V kategorii B-ženy se družstvo BREST BRNO, ve složení Marta Ilievová, Marcela Polášková, umístilo na prvním místě a získalo putovní pohár.

V kategorii A-muži se družstvo BREST BRNO, ve složení Martin Smejkal, Michal Balcárek, Jiří Lužný, Petr Marvan, umístilo na krásném druhém místě

V kategorii C-mix1+1 se družstvo Gullivers, ve složení Barbora Štullerová, Petr Krejčí, umístilo také na krásném druhém místě. Petr Krejčí se stal nejlepším hráčem této kategorie.

Letošního ročníku se zúčastnili také hráči družstva Pošta Znojmo, kteří se v kategorii D-mix2+1 umístili na krásném druhém místě. Pošta Znojmo se na turnaji představila ve složení Tomáš Sedláček, Markéta Nezvedová, David Radkovský.

Tomáš Sedláček se stal nejlepším hráčem této kategorie Lenka Bednářová, hráčka družstva BREST BRNO, se stala nejlepší hráčkou této kategorie.